Moje sestra - můj bratr

Moje setra se jmenuje Julie, bude jí 19 let. Je ve druhém ročníku na střední škole – Gymnázium Uherské Hradiště. Je tichá, chytrá, pravdomluvná. Někdy zlobí a pomáhá doma. Je středně vysoká, má světlé vlasy a je štíhlá. Chodí ráda na procházky a hraje ráda na kytaru. Líbí se mi na ní všechno.

Robin Tomáštík, 5. ročník

Moje sestra se jmenuje Markéta. Bude jí 16 let. Chodí do prváku na pedagogickou školu v Kroměříži. Ráda hraje na klavír a kytaru a ráda zpívá a recituje. Má hnědé, dlouhé vlasy a je hezká. Oči má zelenohnědé a je akorát vysoká. Je docela hodná, ale hodně otravuje. Líbí se mi, jak umí zpívat.

Marie Hlavačková, 5. ročník

Můj bratr se jmenuje Adam Martinek. Má 19 roků, v dubnu oslaví 20. Chodí do práce, práci má v hospůdce jako číšník. Hraje každý den na ukulele. Je veliký až moc, na hlavě má drdoly a nosí brýle. Rád fotí fotky na starý film. Nejvíc se mi na něm líbí, jak dobře vaří.

Matyáš Martinek, 5. ročník

Moje setra se jmenuje Natálie. Má 14 let. Chodí do 9. třídy na Gymnázium v Uherském Hradišti. Je chytrá. Má modré oči a blonďaté vlasy. Ráda si čte a chodí ven. Nejvíc se mi na ní líbí, že je chytrá.

Jaromír Habáň, 5. ročník

Moje setra se jmenuje Denisa. Má 24 let, je středně vysoká. Ráda chodí na diskotéky, celkem je nemluvná, ráda někoho provokuje. Má hnědé vlasy, hnědé oči, světlejší pleť. Líbí se mi na ní, že je starostlivá, a líbí se mi na ní, že se může podepisovat Denisa Machová, Ing.

Aneta Machová, 5. ročník

Můj bratr se jmenuje Lukáš, má 28 let. Pracuje u policie. Má hnědé oči, krátké, hnědé vlasy. Je vysoký a svalnatý. Rád chodí do práce a provokuje mě. Líbí se mi na něm, že mě má rád.

Radka Sentlová, 5. ročník

Můj bratr se jmenuje Ondřejek. Má jeden rok a dva měsíce, je doma s mamkou. Je zatím hodný a nemluvný a malý. Má modré oči, je hubený a má světlé, krátké vlasy. Hraje si s hračkami a sleduje reklamy. Nejvíc se mi na něm líbí, že je hezký a hodný.

Marek Slezák, 5. ročník

Můj bratr se jmenuje Vojta. Má 4 roky. Rád chodí do školky. Je zlobivý a hezký. Rád plate z gumiček náramky. Rád si hraje s legem.

Jan Zemek, 3. ročník

Moje sestra se jmenuje Anežka. Má 9 let. Chodí do 4. třídy. Má zlatohnědé vlasy a nosí brýle, je malá a ráda zpívá. Nejvíc se mi na ní líbí, že umí hezké culíky.

Helena Musilová, 3. ročník

Moje sestra se jmenuje Ali. Má 6 let. Chodí do první třídy. Je hezká, má dlouhé, žluté vlasy. Ráda se dívá na televizi.

Tomáš Krajča, 3. ročník